BEEL, the power of service
/
PRODUCT
/
Prinoth Raptor 100
Persoonlijke service
Technische ondersteuning
BEEL Approved
× ‹ ›
Stock

Prinoth Raptor 100

BE47718

Variabel onderstel van 1200mm-1600mm

Hydraulische aandrijving van de aanbouwdelen ( in totaal 96L/280bar beschikbaar)

3punt aanpik voor attachments. Deze werktuigendrager kan ingezet worden met veel diverse aanbouwdelen.

Kan op hellingen ingezet worden tot 45° in alle richtingen.

Lage gronddruk 0.210kg/cm² ( met aanbouwdeel 0.273/cm²)

Perfecte power (75pk)/ gewichtsverdeling (2590kg) incl. mulcher (kan dus op een aanhangwagen getransporteerd worden)

Remote control bediening / winch standaard

Uw contactpersoon

Kurt De Vriese

+32 476 983 738

kurt@firmabeel.be

Kurt is sinds 2016 actief bij BEEL en vervult de rol van Product Manager voor de afdeling grondverzet. Met zijn jarenlange ervaring, technische kennis en klantgerichte aanpak is hij het aanspreekpunt.

Thomas Peers

+32 495 297 895

thomas@firmabeel.be

Thomas is al meer dan 10 jaar actief in de verkoop bij BEEL voor Vlaanderen en Wallonie. Met zijn uitgebreide productkennis en praktische aanpak helpt hij klanten bij het vinden van de juiste machine voor elke toepassing.

Vraag meer informatie aan

Gerelateerde producten

Offerte aanvragen

Naam(Nécessaire)
E-mailadres(Nécessaire)
Laat ons weten wat je bezighoudt. Heb je een vraag voor ons? Stel hem gerust.
x
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram